Naturalstone.com.ua

ELITE Ukraina
(+38032) +380676768527 +380503711789 +380979678827

ELITE Ukraina є представником Sankyo Diamond Industrial (Японія) та EHWA на ринку України. Sankyo Diamond Industrial (HITACHI Group) та EHWA є світовим лідером у виготовленні унікальних та високотехнологічних алмазних інструментів для сухої та мокрої різки, шліфування, полірування та штробування різних видів матеріалів – каменю, мармуру, граніту, бетону, залізобетону, скла, плитки, цегли, кераміки, пластика, асфальту та абразивних матеріалів.

Алмазний інструмент компанії Sankyo відрізняється від своїх конкурентів бездоганною якістю, надзвичайно широким асортиментом різного класу пил, високою швидкістю різки, відмінною продуктивністю та довгим терміном використання.

Ми, як представники, пропонуємо взаємовигідну співпрацю, якісне обслуговування, надаємо гнучку систему знижок та реалізовуємо маркетингову підтримку для постійних клієнтів та оптових торговців. Будемо раді запросити всіх зацікавлених в особливості дилерів до співпраці.

Ми співпрацює також з провідними китайськими виробниками високоякісних алмазних інструментів для видобутку, різки та обробки природного каменю, у тому числі для різки, полірування та шліфування граніту, мармору, пісковика та будівельних робіт.

У нас завжди є у наявності широкий асортимент алмазних інструментів, надгробної атрибутики, гранітних виробів.

© 2015 - 2023 naturalstone.com.ua